Duben 2014

SimCity Deluxe Edition Města Budoucnosti 2013

12. dubna 2014 v 14:14 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  Počítačové hry
Popis: SimCity 5 nabízí opět možnost postavit si své město, jako v předchozích dílech. Všechny známé zóny samozřejmě nemůžou chybět - obytné zóny nabídnou střechu nad hlavou pro obyvatele vašich měst, komerční zóny jim nabídnou možnost nakupovat a utrácet peníze vydělané v průmyslových zónách. Největší změnou oproti předchůdcům je nutnost být stále on-line. Hra nabízí multiplayer v podobě spolupráce s ostatními hráči, kteří mají města za hranici vašeho. V praxi to znamená, že hráči ovlivňují chod vašeho města a vy jejich města. Můžete si pomáhat v době, kdy na nějaké z měst udeří přírodní katastrofa, při hledaní obnovitelných zdrojů, apod. Město lze také specializovat, tzn. soustředit se třeba na výstavbu univerzit a knihoven, nebo z něj udělat druhé Las Vegas se spoustou kasín a hotelů. Systémové požadavky: Operační systém: Windows XP (32-bit), Windows Vista, Windows 7, Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000 + nebo vyšší, Intel Core 2 Duo 2 GHz nebo vyšší, Paměť: 2 GB, Video: 256 MB kompatibilní s Shader třetího modelu (ATI Radeon HD 2600 nebo lepší, NVIDIA 7800 nebo lepší, Intel HD Graphics nebo lepší), Zvuková karta: Sound zařízení kompatibilní s DirectX 9.0, Volné místo na pevném disku: 3,5 GB Rok vydání: 2013Darksiders

12. dubna 2014 v 14:06 | Dája (Yoshikuni Ayumu)
Darksiders je akční adventura představující biblický post apokalyptický svět. Přenesete se do blízké budoucnosti, kdy síly démonů způsobí zničení světa a vy vstupujete do tohoto světa jako Válka, první z jezdců z apokalypsy. Válka je zrazena svým pánem a přichází o některé ze svých nadpřirozených schopností. Plný hněvu a touhy po pomstě stojí uprostřed bojů Andělů s Démony po boku svého fantoma, hřebce Ruina. Protože Válka má však vyšší poslání, nemusí se přidávat na žádnou stranu. Po zabití jakéhokoliv protivníka obdržíte jeho duši, kterou může prodat démonickému obchodníkovi s životy a výměnou tak získat třeba nové brnění či schopnosti. Darksiders představují objevování světa tak jak ho neznáte, hluboké a temné systémy soubojů a velký arzenál moderních a mýtických zbraní.


Skylanders

9. dubna 2014 v 8:21 | Dája (Yoshikuni Ayumu
Vydejte se na úžasné dobrodružství do ztracených ostrovů a pomáhala při obnově kdysi hrdé země na Mabu. Je to zcela nový Skylander zkušenosti, které můžete hrát zdarma na Apple IOS zařízení! Připravte se na úžasné dobrodružství v Skylands! Pospěšte si! V Skylands a Mabu potřebují vaši pomoc!
Skylander je hra, kde sbíráte různé postavičky - potvůrky, které mají různé schopnosti. (voda, země, vzduch .... )

Jestli znáte postavičku z her na Sony Playstation Spyro Dragon, tak víte o čem píšu ....


postavičky Skylander ....

Postavičky Skylander ...

Dětská a zároveň i akční hra Skylanders je skvělým dárkem pro vaše děti. Při procházení virtuálního světa se hráči budou muset utkat s nejrůznějšími soupeři a překážkami a za svou snahu a pilnost budou odměněni získáváním virtuálního zlata a různých magických předmětů. Skylanders Giants je postavena na přelomových základech hry Skylanders: Spyro's Adventure a cross-platformových figurek. Figurky mají vlastní "rozum", a mohou se v jakémkoliv světě Skylands magicky oživit. S Portal of Power na vás čeká úkol vést tým v úplně novém dobrodružství za záchranou světa Skylands. Budete putovat přes různé oblasti světa Skylands, hledat odměny a poklady, bojovat proti nepřátelům, řešit hlavolamy a překonávat různé nebezpečí a překážky. Ve hře Skylanders Giants je dvacet nových postav, u kterých nechybí super velcí obři a sada postav s technologií osvětlení. Kromě toho hra nabízí hra zajímavé hrdinské výzvy, režim Battle Mode a vylepšenou integraci mezi herními zařízeními a online světem Skylanders. Skylanders Giants Starter Pack UK poskytuje osm nových sběratelských figurek, které jsou dvakrát větší než základní sada postav. Dále obsahuje hra sadu postav s integrovanou technologií osvětlení

více v celém článku

My Lands - Úkol: Zámek 3

3. dubna 2014 v 10:28 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Vaše Veličenstvo! Doporučuji Vám pokračovat v rozšíření města. Potřebujeme místo pro stavění budov, uschovávání zásob, zvětšení obytných míst, potřebujeme přírůstek obyvatelstva do města a zvětšení rychlosti těžby dřeva. Dějte rozkaz ke zlepšovaní zámku.


Úkol: Zlepšit hlavní budovu do 3. úrovně
Nápověda:
Můžete mít zásob a obyvatelstva nad limit, ale při tom zásoby se budou rozkrádat a obyvatelstvo bude opouštět město. Čím více obyvatelstva je bez domů, tím vyšší procento obyvatelstva začíná opouštět město. Ten ukazatel lze najít uvnitř zámku.

Odměna:

3000 zlata, 3000 dřeva, 1000 kamení

My Lands - Úkol: Splnit 150 úkolů za sebou

3. dubna 2014 v 10:24 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Vaše Veličenstvo, nastal čas, abych Vám předal návod k zaklínadlu vytvoření Velké přílby panovníka. Toto zaklínadlo jsem získal od mých předků, kteří byli ve službě u nejslavnějších panovníků ! Chtěl bych Vám odhalit jeho tajemství. Po splnění úkolů budete získávat zkušenosti, zlepšovat armádu, ale i hromadit magickou sílu, která je důležitá pro vytvoření tohoto artefaktu. Když už budete mít dost energie, získáte starobylý artefakt, který má neuvěřitelné vlastnosti. A zdaleka všechny vlastnosti nejsou ještě známy. Ale vše má nějaký háček. Nelze pokazit více než 5 úkolů, protože pak se nahromaděná energie ztratí a nikdy nezískáte tento artefakt - přilbu. Musíte využít jakoukoliv možnost, kterou nám přinese osud. Nelze říkat NE a odmítat něčí prosbu o pomoc. Dokonce i úkoly, kde budete mít na výběr, nelze odmítat. Dle zvyklostí zaklínadla Vám toto již nikdy nemohu připomenout. Věřím, že překonáte všechny překážky a tímto vám svěřuji Návod k získání mocného artefaktu. Hodně štěstí.


Úkol: splnit 150 úkolů za sebou.
Nápověda:
Lze zkazit maximálně 5 úkolů, jinak tento quest bude neúspěšný. Pokud budou splněny podmínky, získáte mocný artefakt, který Vám přinese +2000 vědy za hodinu a zesílí Vaše postavení. Artefakt budete moci dát na Vašeho hrdinu.

Odměna:

Přilba božské moudrosti

My Lands - Úkol: Postavit 2 obydlí

3. dubna 2014 v 8:04 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Obydlí:
Vaše Veličenstvo! Je třeba postavit obydlí pro obyvatelstvo našeho města. Nemůžeme poskytnout přístřeší všem ve Vašem zámku. Pro začátek postavte 2 obydlí


Úkol: Postavit 2 obydlí
Nápověda:
Jestliže existují volná místa pro obyvatele, zvyšuje se množství přicházejících do města. Čím je více ve měst obydlí a volných obyvatelů, tím vyšší je jejich růst. Počet volných obyvatelů se ukazuje ikonkou tančícího človíčka v horním panelu.

Odměna:
Okamžitě vytvoří 500 zlata, 3000 dřeva, 500 kamenů

My Lands - Úkol: Přemístit jakoukoliv zprávu do archivu

3. dubna 2014 v 7:56 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Archiv:
Vaše Veličenstvo! Můžeme uložit potřebné zprávy do archivu, aby se neztratily. Náš archivář může skladovat vybrané Vámi dopisy věčně. Přemístěte jakoukoliv doručenou nebo odeslanou zprávu do archivu

Úkol: Přemístit jakoukoliv zprávu do archivu
Nápověda:
Dopisy se odstraňují automaticky za 5 dnů po doručení nebo při překročení kapacity 1000 zpráv ve Vaší poštovní schránce. Proto pro uschování přemístěte potřené dopisy do archivu, kde se mohou uchovávat neomezenou dobu. Pomocí filtrů můžete třídit dopisy podle tématu: válečné zprávy, zprávy od dvorského mága, od hráčů, klanu nebo správy

My Lands - Úkol: Napsat dopis jinému hráči

3. dubna 2014 v 7:48 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Vaše Veličenstvo! Pošleme uvítací dopis našim sousedům


Úkol: Napsat dopis jinému hráči
Nápověda:
Chcete-li napsat jinému hráči, vystupte na mapu království, klikněte na jakékoliv město ve Vašem království. Objeví se menu, v němž stiskněte tlačítko "Napsat dopis". Ve hře jsou zakázány urážky jiných hráčů, neslušné výrazy a reklama. Psát správě pro splnění toho questu je zakázáno.Dopisy správě bez určité nutnosti mohou vyvolat ban.

Odměna:
Okamžitě vytvoří 400 zlata

My Lands - Úkol: Postavit 2 obchodní krámky

3. dubna 2014 v 7:40 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Vaše Veličenstvo! Potřebujeme zlato! Dejte rozkaz postavit 2 obchodní krámky a budeme moci sbírat z nich nájemné a daně.


Úkol: Postavit 2 obchodní krámky
Nápověda:
Obchodní krámek přináší zlato. Příjem obchodního krámku se skládá z nájemného a daňových poplatků volného obyvatelstva. Čím více obchodních krámku a volného obyvatelstva, tím větší je daňový poplatek

Odměna:

Okamžitě vytvoří 1000 dřeva

My Lands - Úkol: Postavit ještě jednu laboratoř alchymisty, 2 chaloupky

2. dubna 2014 v 22:15 | Dája (Yoshikuni Ayumu) |  My Lands - Mlgame
Úkol: Postavit ještě jednu laboratoř alchymisty, 2 chaloupky

Vaše Veličenstvo! Přišla doba dobývat zásoby! Dejte rozkaz postavit 2 chaloupky dřevorubce a 2 kamenolomy.
Alchymisté také prosí postavit ještě jednu laboratoř pro rychlejší osvojování věd.


Úkol: Postavit ještě jednu laboratoř alchymisty, 2 chaloupky dřevorubce, 2 kamenolomy

Nápověda:
Každá rasa umí rychleji získávat určitou zásobu: Démoni rychleji těží kámen, Elfové - dřevo, Temní elfové - dřevo a železo, Rytíři - zlato a obilí. Stavte více těch dobývajících budov, jež mají bonus Vaší rasy. Prodávejte zásoby na Tržnici a za získané zlato kupujte nutné.
Kamenolomy se staví jenom na nalezištích kamene. Chaloupky dřevorubců lze stavět na jakýchkoliv buňkách volných od nalezišť.