Únor 2014

Matoušovi - díl 3

28. února 2014 v 20:04 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/ |  Moje komiksy The Sims 2
V dnešním díle se Jonáš rozhodl jít po škole místo na housle jít do parku, prý balit holky .... :-) No jestli mu to půjde jako s tou prodavačkou minule, tak to moc slavné nebude.


Tomáš musí chodit svému kamarádovi na počítač, aby si občas mohl něco napsat na zed na Facebooku, te´d se zrovna dočítá , že jeho brácha Jonáš míří po škole do parku bavit se a balit holky, no mohla by to být super akce ... Tom se těší, že vyrazí za bráškou ven.


Zatím v parku Jonáš se baví s holkama, vypadá, že mu to jde mnohem lépe, než minule v obchodním domě s prodavačkou. Jonáš začíná mít u holek úspěch. Jak to jen dělá? To vrtá hlavou i Tomovi, který Jonáše v parku potkal.


Tak to byla pod pásovka, Tomáš, že by smrděl, proč, přeci na tom nejsou tak špatně, že by jim doma nešel vodovod a nebo má Klára fintu jak s ezbavit otravného Toma a chce být osamotě s Jonášem.


Tom potkal v parku celkem fajn holku Lindu a pozval jí na hamburgr, že by s toho nakonec, něco bylo?

Ouuha, Linda je znechucená pozváním na Hamburgr, čekala od pozvání něco mnohem lepšího, než sedět s Hamburgrem za dvacku u stolu.


Jonáš viděl znchucený obličej Lindy a souhasil, že fastfoodové jídlo je opravdu hrozné a tak Lindu pozval na obyčejnou zmrzlinu. No jo, ale co chudák Tom? ....

Matoušovi - druhý díl

25. února 2014 v 21:56 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/ |  Moje komiksy The Sims 2
Tak jsem dodělala druhý díl, příběhu o rodině Matoušových. Včera jsem udělala spíš takový malý kratoučký díl spíš o seznámení se s rodinou.

V dnešním díle začnem už trochu s příběhem. Jonáš po škole vylákal svého bráchu Tomáše na cestu do města, do zábavného centra. Tomášovi se sice nechtělo, právě se zase někde zasnil, ale bylo pěkně a nakonec se nechal vylákat. Miluje totiž hraní videoher.Jonáš našel lepší zábavu než videohry, jeho zájmem se stala mladá prodavačka .... Bude jeho sympatie opětovat?

Tomáš se zatím ponořil do her :-) Zatímco jeho brácha usilovně flirtuje s prodavačkou videoher.


Jonáš je nadšením bez sebe a ani si neuvědomuje, že Tomáše už tohle všechno nudí. Jonáš totiž vypraví o té mladé prodavačce celou dobu.

Jonáš se opravdu zakoukal.

Tomáše to už v obchodě nebaví, protože Jonáš má oči jen a jen na prodavačku a tak, aby mohli jet domů, začal Tom dělat, že ho děsně bolí břicho.

Když přijeli domů, ještě celý večer Jonáš nadšeně mluvil o prodavačce, že by jí chtěl někam pozvat, a že nemá ani její telefonní číslo a ani kontakt na Facebook. Určitě do obchodu pojede brzo znova, snad tam bude, aby jí mohl oslovit a někam pozvat. Příště pojede bez Tomáše, aby na to flirtování měl čas.

Matoušovi - můj první Sims komiks

24. února 2014 v 22:31 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/ |  Moje komiksy The Sims 2
Tak začínám se svým komiksem, nevím jestli se někomu bude líbit, jsem v tomhle fakt nováček a opravdu neumím dát ty bubliny a diamanty pryč, :-( a nebo mám divný Sims ....

Příběh : Rodina Matoušova byla docela bohatá, bydleli v krásném domě, (rodinu jste mohli zahlédnout v mém videu a fotkách na tutoriál jak psotavit Simům dům, jednalo se o dům Yellow House 1). Otec Václav byl pojištovák, ale přesto mu práce šla a vydělal si. Jenže jedoho dne při cestě domů naboural autem, nikomu se nic nestalo, ale řidička nabořeného auta si začla vymýšlet, že díky té nehodě nemůže hýbat krční páteří a začla se soudit, když zjistila, že Václav je bohatý muž. Václav bohužel soud prohrál, přišel i na pár měsíců o řidičák a musel zaplatit velké odškodné - bolestné té ulhané řidičce. Najednou ho v práci vyhodili, protože si mysleli, že Václav je nezodpovědný a svým jednáním, těžce poranil ženu v protijedoucím autě.

Rodina se musela z krásné, prostorné vily přestěhovat, do opravdu malé bytovky kde je kuchyń a jedna ložnice a ta patří rodčům. Bráchové Tomáš, Jonáš a malý Václav spí v kuchyni. Všichni se tam mačkají. Kluci chodí do nové školy a stýská se jim po spolužácích ze starého města, kde žili. Museli se odstěhovat do malé vesničky, kde známá jejich matky, jim pomohla najít tento malý byt.

Máma Karolína má své sny být modní návrhářkou, tak snad něčeho dosáhne, chtěla by mít svůj módní butik ve městě. Kluci Tomáš a Jonáš jsou dvojčata. Poznáte je, že Tomáš má světlé vlasy oproti Jonášovi a Jonáš chodí stále v červeném kostičkovaném pižamu i ven, takže si je nespletete. Malý Václav chodí do první třídy a rád otravuje velké bráchy. Tomáš a Jonáš si dělají různé malé naschvály, to uvidíte samy. Tomáš miluje hvězdy a nebe a rád sní, rád by našel nějakou kamarádku, první lásku. ...


více nalzente pod perexem ...

Yellow House 1 - Vlastní výroba Simáckého domu

23. února 2014 v 19:02 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/
Tento dům se nachází na velké parcele, takže případně můžete zastavět ještě další místo parcely :-) Dům je postavený do funkčního moderního stylu, dům je jedno patrový s velkými balkonóvými části. Ve spodní části se nachází kuchyń, obývací pokoj a hudební místnost - samozřejmě můžete si dům upravit podle svých představ. Točivým schodištěm se dostanete do patra, kde se nachází odpočinková místnost s krbem a knihovnou, malýřským stojanem pro kreativní Simíky. V dalších místnostech horního patra se nachází dvě koupelny jedna se sprchovým koutem, jedna s vanou. je zde také ložnice a prostorný dětský pokoj vhodný pro tři děti. Vršek domů je zakončen pouze rovnou střechou.


Zahrada domu je vybavena příjezdovou části pro auto. Na zahradě se nachází bazén a dětské hřiště s prolézačkami. V zadní části zahrady je vystaven skleník a nějaké malé záhonky.

Dům si můžete stáhnout na našem disku zálohy. Dům stahujte zdarma, užijte si ho, upravte si ho podle své libosti, prosím při použití downloadu na Vaše stránky použivejte náš odkaz na stránky holkyhrajouhry.blog.cz

Dům stahujte zde ....


náhled na dětský pokoj


ložnice


náhled do vstupu prvního patra


pohled na terasu již se Simíkem pozorujícím hvězdné nebe


pohled na dětskou - chlapeckou ložnici s malým simíkem odpočívajícím na posteli


pohled na celý dům - parcelu ve městě Šafránová zátoka

Dům je ke stažení s vybavením, postaven na velké parcele, cena 101 917 $ - Dům je postaven se všemi dodatky hry. Pokava´d dům stáhnete a nemáte všechny datadisky hry, měl by být nábytek přepsán do nastavení Vašeho datadisku či základní hry The Sims 2 . ( nebo se může stát, že při instalaci, Vám napíše, že k domu nemáte potřebné dodatky a dům se Vám nenainstaluje .... )

Dům mi trval postavit zhruba 3 hodiny plus minimálně dvě stříhání a úpravy videa a konečné práce, takže snad to aspoń oceníte pozitivními komentáři :-) Dája

The Sims 2 - Maxův první polibek

22. února 2014 v 19:23 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/
Max je vytvořená Sims postava a právě zažil svůj první polibek se svou spolužačkou Jasmínou.


Naše screeny Real Sims Skin

22. února 2014 v 19:00 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/
Tak aby nevypadali Simáci uměle, zde pár fotek z použitím reál skinů kůže, očí, obočí a jiné postahované genetiky ....


první pokusy o reálnějšího Simíka - dítě Amanda


Petr


Zuzka

Max realný teenager

realná Simka Adriana

real Sims Jonathan


pubetačka Týna real Sims


batole real Oliver


Real Siminka Marika

real Sims Brad

Valéntýnské pose scény The Sims 3

19. února 2014 v 22:06 Obrázky a screeny ze hry The Sims 3
Tyhle jsou moc pěkné :-) krásná romantika.


The Sims 3 - Do Budoucnosti - 100 % funkční cd klíč

19. února 2014 v 13:33 Vše o The Sims 3

CD key jsou nelegální věcí, ale může se stát, že máte originál hru i originální datadisk a hru přesto jednoho dne prostě nespustíte, protože nemáte krabičku s obalem a štítkem, kterou jste někde nechali a cd key jste si nikam nezálohovali a Vy si chcete prostě zahrát svou nej hru a nemůžete. pro všechny tu mám CD klíč k novému datadisku. Prosím nikde nekopírujte, použijte ho, ale nikde na stránky nevkládejte. Určitě už někde bude napsaný, ale stačí si ho někde doma napsat na papírek nebo aspoń do meilu třeba. Klíče je 100 % funkční.

LUFX-VJ1M-XD90-5WGA-RFLT

Příjemné hraní :-)

Můj první domek připravený do výměny - Jarní dům - Spring House 1

18. února 2014 v 14:57 | http://holkyhrajouhry.blog.cz/ |  Domy, pozemky a parcely TS 3
Tak snad se bude líbit, zatím ho chystám uploudnot někam pro volné stáhnutí, kdo by, ale měl zájem už te´d může si napsat do komentářů a mohu ho poslat přes email, či uložto. te´d už více v náhledu. Snad se Vám bude líbit.

Tak nakonec ještě edituji článek a přidávám odkaz na stažení zde stahujte dům Springe House 1 , je to uploudlé an naší adresu disku.

Dům je postavený na malé volné parcele. Je jednopatrový - přízemní domek. Jsou zde dvě koupelny. Jedna se sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem a druhá sousedící koupelna je s luxusní rohovou vanou. V domě se nachází kuchyń, která je vybavena již lednicí, kuchyńskou linkou a stolem ze židlemi, sporák si budete muset zakoupit :-)

Další místnost je větší obývací pokoj s velkým akváriem a posílovacím strojem, nástěnou televizí a pěknou pohovkou. Z obývacího pokoje se dostanete do ložnice a je zde ještě malá místnost - nechám na Vás jak jí využijete - dětský pokoj, jídelna, pracovna. Já jí udělala jako zimní zahradu pro kytky. Místnost pro odpočinek. Zahrada je pokrytá porostem trávy, stromů a ovocných stromů, s různými keři, a květinami. Okolí domu je velké jezírko a můžete zde volně rybařit - či s dodatkem tropického ráje šnorchlovat :-) Za domem se nachází malý bazén se zabudovanými fontánkami. V domě se nachází také krb.